More weight loss tickers at PhentermineForums.com!

MAHALLE VE VATANDAŞ ZİYARETLERİMİZ

Vatandaşlarımızın istek, sorun ve önerilerini yerinde incelemek ve görüşmek üzere Kaymakamlığımızca gerçekleştirilen mahalle toplantılarında bu hafta;

İlçemiz Akköse ve Gülen Mahallelerinde vatandaşlarımız ile bir araya gelen Dernekpazarı Kaymakamımız Murat YILDIZ ve beraberindeki yetkililer, öncelikle her iki mahalle halkı ile ayrı ayrı toplantılar (buluşmalar) gerçekleştirdi.

Söz konusu mahalle toplantılarında öncelikle Kaymakam YILDIZ tarafından “SYDV çalışmaları ve tarımsal kalkınma konularında bilgilendirmelerde bulunularak, özellikle tarım ve hayvancılık konusunda girişimde bulunarak istihdam sağlamak isteyen vatandaşlarımıza İlçe Tarım Müdürlüğümüzce her türlü desteğin sağlanacağı” bildirildi. Ardından mahalle sakinlerimizin istek ve beklentileri görüşüldü.

Mahalle sakinleri ile yapılan buluşma (toplantı) akabinde hasta ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız ziyaret edilerek SYDV’nca yapılması gerekli çalışmalar belirlendi.

Nihai olarak her iki mahallemizde bulunan Kur’an kursları detaylı olarak gezilip incelenerek eksiklikleri tespit edildi ve giderilmesi için İlçe Müftülüğümüzce çalışma başlatıldı.