More weight loss tickers at PhentermineForums.com!

Kurtuluşun 93. Yılı Kutlandı.

Dernekpazarı İlçesi’nin düşman işgalinden kurtuluşunun 93. Yılı kutlamaları saat 9,30 da Hasan Cansız Kom Lisesi bahçesindeki Atatürk büstüne çelenklerin konulmasıyla başladı. Saygı duruşundan sonra İstiklal Marşı eşliğinde Şanlı Bayrağımızın göndere çekilmesiyle  devam edildi.
Törene iştirak eden kamu kuruluşları görevlileri, İl Genel Meclisi Üyeleri Yüksel Coşkun, Hüseyin Dereli, siyası parti temsilcileri ve halkla birlikte saat 10,00’da Atatürk İlköğretim Okulunun konferans salonunda devam eden kutlama da saygı duruşunun ardından  söylenen  İstiklal Marşı, Kaymakam  Abdurrezzak Canpolat, Garnizon Komutanı  Metin Mert ve Belediye başkanı Cevdet Cemal Cansız’dan oluşan komite  halkın ve öğrencilerin  kurtuluş gününü kutladı.
Günün anlam ve önemi ile ilgili konuşmasında Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız, Huzur ve barış içinde yaşadığımız  bu topraklar hep böyle değildi. Bu noktaya getirilmesinde verilen mücadelelerle ilgili  açıklamalarından sonra, gençlerin yarının geleceği olması nedeniyle  onlara hitaben gerekli uyarı ve öğütlerini sıraladı.
Daha sonra öğrenci Tuğba Yılmaz’ın okuduğu ‘Sultan Murat Şehitlerine ve öğrenci Hatice Ekşi’nin okuduğu ‘Bayrak’ şiirinden sonra Atatürk İlköğretim Okulu Halkoyunları ekibinin gösterileriyle devam edildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir