More weight loss tickers at PhentermineForums.com!

Kaymakamımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

Yüce Türk Milletinin tarihin hiçbir döneminde esaret altına alınamadığı bir gerçek iken bu gerçeği idrak edememiş işgalci güçlerin milletimizi boyunduruk altına almak ve kendisini tarih sahnesinden silmek istemesine karşı verilen onurlu savaşın 30 Ağustos 1922 günü Dumlupınar’da taçlandırıldığı gün olan bugün Büyük Zaferinin 91’inci yılını gururla kutluyoruz.  

Tarihi şanlı zaferlerle dolu yüce milletimiz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk komutasında gösterdiği büyük kahramanlıklarla vatanımızı ve milletimizi yok etmeye çalışanlara karşı birlik ve beraberlik ruhu ile verdiği muhteşem bir mücadele ile büyük zaferi kazanmış ve bize bu güzel vatanımızı emanet etmiştir.

Bizler de emanet aldığımız vatanımızı her alanda en üst seviyelere çıkarmak için var gücümüzle birlik beraberlik içinde çalışmalıyız.

Şanlı Kurtuluş Destanımızın yazıldığı, ezelden ebede kadar sürecek hürriyet ve İstiklalimizin teyit edildiği Büyük Zaferin 91’inci yılında Dernekpazar’lı hemşehrilerimin 30 Ağustos Zafer Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm gazilerimizi saygı ve minnetle, şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

 

                                                                                              Selim ERKOVAN

                                                                                                  Kaymakam