More weight loss tickers at PhentermineForums.com!

Kaymakamımız Selim Erkovan’ın Kurban Bayramı Mesajı

Bayramlar insanı insan yapan değerlerin yoğun olarak yaşandığı, güzel duygu ve düşüncelerin en üst seviyeye çıktığı, dargınlıkların unutulduğu, sevgi ve saygının katmerleştiği, herkesin birbirine hoşgörüyle baktığı en güzel anlardır. En önemli manevi zenginliklerimizden birlik ve beraberliğin pekiştirildiği coşku, sevinç, kaynaşma ve yardımlaşma günü olan bir Kurban Bayramına daha ulaşmanın mutluluğu içindeyiz.
Bu vesileyle idrak ettiğimiz bu güzel Kurban Bayramını fırsat bilerek milletçe kardeşliğimizi pekiştirip dargınlıkları ve kırgınlıkları bir tarafa bırakarak huzur içinde yaşamaya özen göstermeli bu güzel vatan için şehit düşmüş ecdadımızın şanına yakışan sorumluluk duygusunu üzerimizde hissederek sergilediğimiz bu birlik ve beraberliği her zaman göstermeliyiz.
Bu duygu ve düşüncelerle Kurban Bayramının ülkemize ve milletimize kardeşlik,huzur ve mutluluk getirmesini temenni eder, ayrıca değerli vatandaşlarımızın, kamu kurum ve kuruluşlarımızdaki her kademedeki mesai arkadaşlarımın, sivil toplum örgütlerimizin, siyasi partilerimizin, köy ve mahalle muhtarlarımızın bayramını en içten dileklerimle kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.