More weight loss tickers at PhentermineForums.com!

Kaymakamımız Abdurrezzak Canpolat’a Veda Yemeği

Kaymakamımız Abdurrezzak Canpolat İlçemizdeki 2,5 yıllık  hizmeti  sonunda Ardahan İli  Damal İlçesi Kaymakamlığına  atandı. Kendisi için  Erme Dinlenme  Tesislerinde veda  yemeği düzenlendi.   Yemeğe  Ramazan Ayını İlçemizde  geçiren Eski Devlet Bakanı Eyüp Aşık, Çaykara  Kaymakamı  Musa Üçgül, Of Kaymakamı  Eren Arslan, Köprübaşı Kaymakamı Hamza  Özer, Arsin Kaymakamı Salih Altun, Yomra Kaymakamı  Fatih Akkaya, Rize Hemşin Kaymakamı  Faruk Erdem, Taşkıran Belediye Başkanı Refik Albayrak, Uzungöl Belediye  Başkanı Abdullah Aygün,İl Genel  Meclisi  üyeleri  Mustafa Haci Abdullahoğlu, Hüseyin Dereli, Yüksel Coşkun, Çaykara Cumhuriyet  Başsavcısı,  Yaşar Fatih Mengüç,   Çaykara Cumhuriyet  Savcısı İsmail Gökhan Orman,Muhtarlar, Kamu Kurumu  yöneticileri,  memurlar, esnaf ve  Halkın  iştirak  ettiği   iftar yemeğinin duasını Müftü Abdullah Aksoy   Yaptı.

Yemekten sonra Belediye Başkanı Cevdet Cemal  Cansız kısa bir konuşma ile Kaymakamla uyum içinde çalıştıklarını,kendisinden şahsı ve  ilçenin  memnun olduğunu  belirtti. Devlet Eski Bakanı Eyüp Aşık , İlçemizin  özelliklerinden başlayarak  ülkenin 20 yıllık  gelişme grafiğini,hedeflerin  neler  olduğunu anlattı.İftara  iştirak  edenlere  teşekkür  etti. Bu  topluluğun Kaymakamın çalışmalarından  duyulan memnuniyeti  gösterdiğini, İlk Kaymakamımız Efgan Ala’nın bulunduğu  noktaya  değinerek diğer  Kaymakamlarımızın da başarılarından mutlu olduğumuzu,bu vesile ile ilçemizde  bir  uğurun bulunduğunu belirtip, Kaymakamımıza  ve  konuk  kaymakamlara çalışmalarında başarılar diledi.

Sırasıyla  konuk kaymakamlar konuştu. İl Genel Meclisi üyemiz   Yüksel  Hanım’ın konuşmasından sonra  mikrofon uzatılan Kaymakamımız Abdurrezzak Canpolat, bu güzel  organizasyon için  teşekkürle  başladığı  konuşmasında  kısa ve  öz  olarak  2.5 yılını değerlendirdi. İlçeden çok mutlu   ayrıldığını  ifede  etti. Bundan  sonra  bulunacağı  her  yerde  Dernekpazarlıların bir  evi  olduğunu  hatırlattı.  Duygusal  anlarla  dolu  konuşmasından  sonra  kendisine  sunulan  hediyeleri kabul  etti.  Herkese birkez  daha  teşekkür  ettikten  sonra   program  sona  erdi. Kalanlarla  bahçede  çay sohbetine  devam  edildi.

Kaymakama veda  yemeği (52) Kaymakama veda  yemeği (14) Kaymakama veda  yemeği (16) Kaymakama veda  yemeği (17) Kaymakama veda  yemeği (30) Kaymakama veda  yemeği (41) Kaymakama veda  yemeği (44)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir