More weight loss tickers at PhentermineForums.com!

Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan Bayraktar Tapu Dağıtım Törenine Katıldı

İlçemizde tapu dağıtım şöleni vardı. Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü tarafından İlçemiz Köylerinde tamamlanan kadastro çalışmaları sonucu hak sahiplerine tapuları verilmek üzere bugün ( 28.04.2012) saat 14.00 de Dernekpazarı Hasan Cansız Kom Lisesi bahçesinde tören düzenlendi. Tapuları sahiplerine vermek üzere ilçemize gelen Çevre ve Şehircilik Bakanı Sayın Erdoğan Bayraktar, Erzurum Valisi Sayın Sebahattin Öztürk, Trabzon Vali Vekili Adem Karahasanoğlu, Trabzon Milletvekili Aydın Bıyıklıoğlu, Trabzon Belediye Başkanı Orhan Gümrükçü, Çevre Belediye Başkanları, Kaymakamlar, İl Genel Meclisi Üyeleri AKP İl Başkanı ve yönetimi, Diğer siyasi parti temsilcileri, İlçe başkanları Trabzon Kadastro İl Teşkilatının tamamı ve çok sayıda halkın iştirak ettiği tören saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.
Kaymakamımız Abdurrezzak Canpolat‘ın açılış konuşmasından sonra sırasıyla Erzurum Valisi, Trabzon Belediye Başkanı, Trabzon Milletvekili konuşma yaptı. Kürsüye gelen Bakan Bayraktar konuşmasına tapunun önemi ile ilgili konuşma yaptı.
Bakanın konuşmasından sonra Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız kendisine günün anısına bir plaket sundu.
Konuşmalar tamamlandıktan sonra 9920 tapunun sahiplerine dağıtımına sıra geldi. Sembolik olarak 11 er tapu verileceği anonsuyla, Bakan Bayraktar Taşçılar Köyünün, Milletvekili Aydın Bıyıklıoğlu Çalışanlar Köyünün, Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk Tüfekçi Köyünün, Belediye Başkanı Orhan Gümrükçüoğlu Ormancık Köyünün, Vali Vekili Adem Karahasanoğlu Gülen Köyünün Kaymakam Abdurrezzak Canpolat Çayırbaşı Köyünün ve Tapu Kadastro Bölge Müdürü Adnan Cevher tarafından Yenice Köyünün tapuları verildikten sonra Kadastro Müdürlüğü tarafından ikram edilen kavurmalı pilavla tören sona erdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir