More weight loss tickers at PhentermineForums.com!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ilçemiz Dernekpazarı’nda  saat 09:00da başlayan çelenk sunma, saygı duruşu ve İstiklal Marşı eşliğinde Bayrağımızın göndere çekilmesi ile başladı.Daha sonra Kaymakamlık makamında Kaymakamımız Selim Erkovan tarafından tebriklerin kabulü yapıldı.

Hasan Cansız Kom Otelcilik ve Turizm Lisesi’nin bahçesinde gerçekleşen lise Edebiyat öğretmeni  Müberra Fulya Özcan’ın sunuculuğunu yaptığı program,saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın  söylenmesiyle başladı. Kaymakamımız Selim Erkovan, Garnizon Komutanı Bayram Yasin ve Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansız öğrencilerle halkın  bayramını kutladı.

Kaymakamımız Selim Erkovan  yaptığı konuşmasında : Geçmiş  90 yıllık çalışma ve gelişmemizi özetledi. Gelecekte  daha büyük başarılara ulaşabilmemiz  için  yapmamız gerekenlerle bize  bu toprakları  bırakan sayısız  şehit ve gazilere  layık olabilmek için yan yana, omuz omuza  mücadele  etmemiz gerektiğini  belirtti. Konuşmasının son bölümünü :

“Çanakkale’de, Sakarya’da,Afyon’da, Dumlupınar’da, Sarıkamış’da vel hasıl bu toprakları vatan yapma uğruna mücadele verdiği her yerde  can verenleri, Urfa’yı  Şanlı,Antep’i Gazi, Maraş’ı Kahraman yapanları,memleketimizin bölünmez bütünlüğü için,Türkiye   Cumhuriyeti’nin sonsuza kadar  yaşatılması için can veren aziz  şehitlerimizi  rahmet ve minnetle anıyor,Kahraman gazilerimize  şükran duygularıyla sağlık ve mutluluklar diliyorum.

Yarınlarımızın aydınlık olması  temennisiyle Türk Milletinin Cumhuriyet Bayramını kutluyor, herkese sevgi ve saygılar sunuyorum.”  Dedi.

Cumhuriyet  Konulu  kompozisyon yarışmasında birinci olan Esra Sevinç  Kompozisyonunu okudu.

Öğrenciler tarafından okunan şiirlerden  sonra çeşitli branşlarda dereceye giren öğrencilere  ödülleri verildi.

Geçit töreni ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı sona erdi.

P1030537 P1030558 P1030614 P1030620 P1030626 P1030629