More weight loss tickers at PhentermineForums.com!

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Coşkuyla Kutlandı

Sabah saat 9:00 da Hasan Cansız Kom Lisesi bahçesinde saygı duruşu, İstiklal Marşımızın okunması ve çelenk sunma ile başlayan programlar öğrenciler tarafından, Kaymakamlık, İlçe Jandarma, Belediye ve Milli Eğitim Müdürlüğündeki devir teslimle devam etti.

Öğretmen Rukiye Göksu Sürmeneli refakatinde Kaymakamlık Makamını kısa süreli devralan öğrencilerimiz Nur Altun Gür ve Elif Yılmaz ilçemiz ile ilgili düşüncelerini ve projelerini aktardılar. Öğrencilerimize hediyeleri verildikten sonra makamdan ayrıldılar.

Saat 10.00 da Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başlayan törende Kaymakam Abdurrezzak Canpolat, Jandarma Komutanı Murat Aslan ve Belediye Başkanı Cevdet Cemal Cansızdan oluşan kutlama komitesi, öğrencilerin, öğretmenlerin, kurum amirlerinin ve halkın bayramını kutlamasıyla devam etti.

Günün anlam ve önemini belirten konuşma İlçe Milli Eğitim Müdürü Kenan Şahin tarafından yapıldı. Öğretmen Rukiye Göksu Sürmeneli’nin yönetiminde 8/B Sınıfından Burak Bektaş’la 8/A sınıfından Nesime Gür’ün sunuculuğunu yaptıkları program süresince öğrenciler tarafından okunan şiirler ve yapılan gösteriler le bayrama iştirak edenlere zevkli bir bayram yaşattılar. Yarışmalarda dereceye giren öğrencilerin ödülleri verildikten sonra resmi geçitle bayram sona erdi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir